Pompen ยป KT Serie

KT Serie

Deze serie heeft de volgende kenmerken:

Verbruik
27 - 142 l/min
Druk
100 - 500 bar
Vermogen
24.3 - 27.2 bar
Slaglengte
26 mm
Voordruk (max)
3 bar
Olie inhoud
2 l

Klik hieronder op een uitvoering voor meer informatie hierover.

Hoge druk uitvoering


ModelVerbruik (l/min)Werkdruk (bar)Vermogen (kW)
KT HP 1627.050026.2
KT HP 1835.040026.5
KT HP 2043.032026.2
KT HP 2252.025024.8

Lage druk uitvoering


ModelVerbruik (l/min)Werkdruk (bar)Vermogen (kW)
KT LP 2451.025024.3
KT LP 2870.020026.5
KT LP 3080.017526.5
KT LP 3291.015025.8
KT LP 36115.012026.5
KT LP 40142.010027.0